Kobaküs’ü denemek için kredi kartı bilgimi girmeli miyim?

Hayır. Kobaküs’ü herhangi bir bağlayıcılık olmadan ve kredi kartınızı girmeden 30 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. 
Taahhütsüz, ücretsiz, sınırsız ve bir sürpriz ile karşılaşmadan tüm özellikleri deneyebilirsiniz.

İşlem sayısı artarsa faturama nasıl yansır?

Aboneliğiniz yenileceği zaman işlem sayınıza uygun olarak faturanız otomatik oluşturulur ve size iletilir. Sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Evet. Eğer aylık paket kullanacaksanız kredi kartı ile yıllık paket kullanacaksanız da kredi kartı ya da EFT/Havale ile ödeme yapabilirsiniz.

Havale ya da EFT yoluyla ödeme yapabilir miyim?

Seçtiğiniz paketi yıllık ödemek isterseniz EFT/Havale ile ödeme yapabilirsiniz. EFT/Havale işlemi ile abone olmak için 0 312 499 36 95 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Para transferini gerçekleştirdikten sonra hesabınız hemen etkinleştirilir.

Deneme sürem bitince ne olacak?

Kobaküs’ü 30 gün koşulsuz ücretsiz kullanırsınız. Deneme süreniz bittiğinde çalışan sayınıza göre kredi kartı ya da banka ödemesi ile ödeme yapar ve Kobaküs’ü kullanmaya devam edersiniz. Eğer herhangi bir ödeme yapmadıysanız hesaba giriş yapabilir fakat sistemi kullanamazsınız. Deneme süresi içerisinde girdiğiniz veriler ise kullanımınız için sizi bekler.

Aboneliğimi nasıl yenileyebilirim?

Kredi kartınızı tanımladıysanız aboneliğiniz otomatik olarak yenilenecek ve abonelik ücreti kredi kartınızdan tahsil edilecektir. Eğer EFT/Havale ile ödeme yaptıysanız paket bitiş tarihine doğru sizinle irtabata geçilir.

Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

Aboneliğinizi iptal etmek istediğinizde bizimle 0 312 499 36 95 numaralı telefondan iletişime geçebilir ya da iletisim@kobakus.com‘a bir e-posta atabilirsiniz. Biz de size iptal ve dışarı veri aktarma konusunda yardımcı oluruz.

Kredi kartı bilgilerimi saklıyor musunuz?

Kredi kartı bilgileriniz Kobaküs tarafından kesinlikle saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri BDDK tarafından ödeme sistemleri lisansı verilmiş olan Asseco tarafından gerçekleştirilir. Ödeme ve güvenlik ile ilgili sorularınızla ilgili her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başka sorum varsa?

Kobaküs’ün fiyatlandırılması ve kullanımı ile ilgili soruları her zaman bize sağ altta yer alan yardım alanından sorabilir ya da bizi hafta içi mesai saatleri içerisinde 0 312 499 36 95 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Biz destek için her zaman buradayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir